paintservice

دپارتمان تخصصی رنگ آمیزی

فانتاکروم چیست + خدمات آبکاری فانتاکروم 1401

فهرست مطالب

آبکاری فانتاکروم چیست

آشنایی با خدمات آبکاری فانتاکروم این امکان را به شما می دهد تا با دیدبازتری خریدهای خود را انجام داده و در سریع ترین زمان ممکن به آنچه که می خواهید دست یابید.

خدماتی که این دستگاه در صنعت آبکاری داشته است را نمی‌توان نادیده گرفت و لازم است بدانید مخترع و مبتکر دستگاه فانتاکروم شخصی به نام پیک کارلو می باشد که از ایتالیا بوده و هم اکنون نیز از دستگاه وی استفاده های گسترده ای در سراسر دنیا می شود.

دلایل بسیاری منجر شدند تا امروزه دستگاه فانتاکروم بتواند به محبوبیت بسیار بالایی دست یابد که از مهم ترین آن ها می توان به سهولت در اجرا و بی‌نیازی به دانش تخصصی اشاره نمود که هرکدام اهمیت خاص خود را داشته و نباید به سادگی از کنار آن ها عبور نمود.

اختراع دستگاه فانتاکروم به عنوان یک انقلاب در صنعت آبکاری به شمار می رود که موجب شده تا صنایع فعال در این حوزه بتوانند در راستای پیشبرد اهداف خود گام های موثرتری را به کمک آبکاری فانتاکروم برداشته و در سریع ترین زمان ممکن به خواسته های خود دست یابند.

در اینجا این پرسش مطرح می گردد که دستگاه فانتاکروم چه ویژگی هایی داشته و عمدتا برای چه صنایعی مورد استفاده قرار میگیرد؟ در ادامه این نوشتار ضمن پاسخ به این پرسش اشاره ای نیز به مجموعه خدمات فانتاکروم خواهیم داشت تا به این طریق بتوانید اطلاعات خود را افزایش داده و روند بهتری را برای دستیابی به اهداف خود پیش گیرید.

آبکاری فانتاکروم

دستگاه فانتاکروم

دستگاه فانتاکروم از مجموعه دستگاه هایی به شمار می رود از فرمول های تقریبا پیچیده ای استفاده نموده و برای آبکاری پاششی کاربرد دارد.

این دستگاه قابلیت پوشش دهی بر روی انواع سطوح را داشته و به راحتی می توان آن را مورد استفاده قرار داد.

اگر بخواهیم به پیشینه استفاده از فانتاکروم ها اشاره کنیم می‌توان صنعت سینما را نام برد که برای آبکاری وسایل مخصوص خود همچون زره و شمشیر ها از این روش پوششی استفاده میکردند تا به این طریق بتوانند هزینه‌های تهیه و تولید فیلم های خود را کاهش دهند اما به مرور زمان با توجه به مزیت های ویژه ای که این دستگاه ها داشتند صنایع مختلفی نیز آن ها را مورد استفاده قرار داده و برای آبکاری مواد اولیه از آن ها بهره مند شدند.

در حال حاضر دستگاه فانتاکروم توانسته است به محبوبیت بسیار بالایی در سراسر دنیا دست یابد زیرا از فناوری نانو استفاده نموده و به عنوان یک دستگاه پوششی قادر است تا تمام نیازمندی‌های صنایع را برآورده سازد.

از مهم ترین نکاتی که لازم است درباره دستگاه فانتاکروم بدانید این است که خود فرد نیز می تواند آبکاری با این دستگاه ها را انجام دهد و در واقع می توان گفت این دستگاه با مجموعه قابلیت های بی نظیر خود تولیدکننده را نسبت به مجموعه خدمات آبکاری بی نیاز می نماید.

روش های سنتی آبکاری محدودیت های خاص خود را به همراه داشتند اما یکی از خدمات فانتاکروم این است که آن محدودیت ها را به همراه ندارد و تولیدکننده قادر است تا بر روی اجسام بزرگ نیز کار کرده و فلزات مختلفی همچون مس نقره طلا برنز و غیره را نیز به کمک آبکاری فانتاکروم بر روی سطوح مختلف تولید کند.

شما نیز با استفاده از این دستگاه می توانید جلوه و چشم نواز بی‌نظیری به وسایل خود بخشیده از مجموعه خدمات فانتاکروم نهایت لذت را ببرید.

فانتاکروم در صنایع

کاربرد فانتاکروم در صنایع مختلف

همانگونه که در بخش های قبلی نیز اشاره نمودیم در حال حاضر صنایع مختلفی از خدمات فانتاکروم برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند که از مهم ترین آنها می توان به صنعت خودروسازی ، صنعت سینما ، صنعت طلا سازی و … اشاره نمود که هرکدام در دنیای کنونی نقش بسیار مهمی را پیش ایفا می کنند.

فانتاکروم در واقع جدیدترین استاندارد برای آبکاری به شمار می رود که با استفاده از آن می توان تمام اجسامی را که جنس های متفاوتی دارند را در سریع ترین زمان ممکن آبکاری نموده و مورد استفاده قرار داد.

تفاوت های بارزی میان دستگاه‌های فانتاکروم با روش‌های سنتی آبکاری وجود دارد که از مهم ترین آنها می‌توان به عدم نیاز به تجهیزات مخصوص برای این دستگاه ها اشاره نمود زیرا در گذشته تمام طراحی هایی که برای آبکاری ها صورت می گرفتند محدود بوده و صنایع نمی‌توانستند از روش های مختلفی برای این امر استفاده کنند اما امروز با استفاده از دستگاه فانتاکروم میتوان تمام اجسام را در طرح ها و رنگ های مختلفی آبکاری نموده و به آن ها افکت های مختلفی داد.

ویژگی های دستگاه فانتاکروم

مهم ترین ویژگی های دستگاه فانتاکروم

ویژگی های بارزی که دستگاه فانتاکروم به همراه دارد موجب شده تا خدمات فانتاکروم نیز رشد بی‌نظیری پیدا کنند چرا که این دستگاه ها قادر هستند تا با تکیه بر این ویژگی ها سهولت های بسیاری را برای صنایع رقم بزنند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بارز دستگاه فانتاکروم می‌توان به به موارد زیر اشاره نمود که هرکدام اهمیت خاص خود را دارند و دانستن آنها می تواند اطلاعات مفیدی را جهت استفاده در اختیار شما قرار دهند.

• سهولت در انجام آبکاری اشیا
• عدم نیاز به محیط های کارگاهی برای اجرای آبکاری
• ابعاد کوچک دستگاه و عدم نیاز به فضای بزرگ جهت نگهداری

کاربرد های فانتاکروم در خودروسازی

کاربردهای بی نظیر فانتاکروم در صنعت خودروسازی

یکی از صنایعی که به طور گسترده ای از دستگاه فانتاکروم استفاده می کند صنعت خودروسازی است که امروزه در سراسر دنیا رشد گسترده ای داشته و می توان خودروهای متنوعی را شاهد بود که توسط این صنایع تولید و به بازار عرضه می شوند.

همانگونه که می‌دانید از گذشته تا امروز انسان ها همواره نیاز به وسایل نقلیه داشته و با توجه به افزایش سطح آگاهی خود توانسته اند نمونه های مختلفی از این وسایل را تولید کنند.

در گذشته استفاده از انواع درشکه و گاری ها مرسوم بود اما امروز با افزایش سطح دانش انسان پیشرفت های قابل توجه ای را می توان شاهد بود که موجب شده اند تا وسایل نقلیه جدیدتری وارد بازار شده و به عنوان جایگزین این درشکه و گاری ها خدمات متنوعی را به انسان ها ارائه نمایند.

اگر بخواهیم در قالب یک تعریف خودروی مناسب را تشریح کنیم می توان گفت که خودرو خوب و مناسب ترکیبی کاملا کاربردی از مجموعه سیستم های فنی و ظاهری جذاب و چشمگیر است.

همین امر موجب شده است تا در طی سالیان گذشته صنایع خودروسازی تمام تلاش خود را به کار گیرند تا علاوه بر تعبیه یک سیستم فنی مناسب ظاهری جذاب را نیز به خودروهای خود ببخشند.

خدمات فانتاکروم به عنوان یک انقلاب توانسته است تا به این صنایع کمک کند که بتواند بدون وجود هر گونه محدودیتی تمام آبکاری های لازم را با بالاترین کیفیت بر روی سطوح بسیار بزرگ خود را انجام داده و شرایط بهتری را برای خود رقم بزنند.

شما عزیزان میتوانید خدمات تخصصی آبکاری فانتاکروم خود را به مجموعه پینت سرویس با بیش از 1 دهه سابقه با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت بسپارید.

راه ارتباطی

برای مشاوره رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را ارسال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.