paintservice

دپارتمان تخصصی رنگ آمیزی

فهرست مطالب

بیشتر ما ممکن است تنها نام سندبلاست و رنگ آمیزی صنعتی را شنیده باشیم و در راستای کاربردها و ویژگی های بارز این دسته خدمات اطلاعات چندانی نداشته باشیم.

به طور کلی اگر بخواهیم به نام لغوی این کلمه اشاره کنیم می توان گفت سندبلاست به معنای ماسه پاشی بوده و امرزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

این مجموعه ماسه پاشی ها با سرعت بالایی انجام می شوند و با مزیت های قابل توجه خود قادرند تا شرایط بهتری را برای صنایع استفاده کننده رقم بزنند.

سند بلاست را عمدتا برای موارد مختلفی همچون زنگ زدایی ، ماسه زدایی و برداشتن رنگ های صنعتی مورد استفاده قرار می دهند

زیرا تمام قابلیت های لازم را برای این فعالیت ها داشته و می تواند به راحتی نیازمندی های افراد فعال در این زمینه ها را برآورده سازد.

سند بلاست چیست

سندبلاست چیست

در راستای بررسی سندبلاست در این نوشتار با عنوان سندبلاست و رنگ آمیزی صنعتی می توان گفت به معنای پاشش ماسه بوده و برای فرآیندهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهم ترین موادی که برای این عمل کاربرد دارند می توان شن و ماسه ها را نام برد که با سرعت بالایی برای تمیز نمودن سطوح مورد استفاده قرار گرفته و قادرند تا عمل پرتاب را به خوبی انجام دهند.

سندبلاست ها تجهیزات خاص خود را دارند که از مهم ترین آن ها می توان به خود ساینده ، کمپرسور هوا و نازل بلستر اشاره نمود.

هر کدام کاربردهای خاص خود را داشته و براساس مجموعه ویژگی های بارز خود قادرند تا قلم زنی و تمیز نمودن اجسام را به بهترین حالت ممکن انجام دهند.

سند بلاست خشک چیست

این متد برای تمیز نمودن سطوح از رطوبت یا نم استفاده نمی کند در واقع می توان گفت عمل صیقل سطوح با استفاده سندبلاست خشک بدون نم انجام می شود.

برای انجام چنین فرآیندهایی نیاز به کمپرسورهای بسیار قوی است تا به این طریق بتوان سلیس ، ساچمه و ساب ها را به خوبی پرتاب نمود.

از مهم ترین نکاتی که لازم است در این بخش به آن اشاره نماییم استفاده از ساب و سلیس در انجام سند بلاست خشک می باشد که نباید ان را نادیده گرفت.

کاربردهای سند بلاست و رنگ آمیزی صنعتی

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مجموعه کاربردهای بارز سند بلاست و رنگ امیزی صنعتی پرداخته و اطلاعات مفیدی را نیز در این راستا به شما انتقال دهیم.

حکاکی حروف بر روی سنگ ها از جدیدترین کاربردهای سند بلاست ها به شمار می رود که در حال حاضر به طور گسترده ای رواج یافته است.

با استفاده از این متد می توان در سریع ترین زمان ممکن به نتایج دلخواه خود در زمینه حکاکی دست یافت.

علاوه بر مطالبی که بیان شد لازم است بدانید از این تکنولوژی برای تولید علامت های سه بعدی نیز استفاده های قابل توجه ای می شود زیرا این علامت ها عمدتا به صورت پوشش های برگ طلا و پس زمینه های شیشه بوده و زیبایی خاص خود را دارند.

شما با استفاده از متد سندبلاست و رنگ آمیزی صنعتی می توانید طراحی های بی نظیری را بر روی شیشه های اکریلیک شفاف انجام دهید

این شیشه ها را به عنوان بخشی از لوگوی فروشگاه خود مورد استفاده قرار داده و شرایط مطلوب تری را در راستای ارتقای سطح کسب و کار خود رقم بزنید.

بازسازی ساختمان ها و یا ایجاد آثار هنری از دیگر کاربردهای بارز سندبلاست ها به شمار می روند

با بهره مندی از تکنیک های فوق العاده کاربردی آن ها می توان فرآیندهای مهمی همچون تمیز نمودن آجر ، سنگ و یا بتن ها را انجام داد.

علاوه بر این می توانید از این تکنولوژی برای تمیز نمودن سازه های صنعتی و تجاری نیز استفاده نمایید اما این نکته را نیز فراموش نکنید که به ندرت برای اجسام غیر فلزی کاربرد دارند.

جنس مواد ساینده در سند بلاست و رنگ آمیزی صنعتی

همان گونه که در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم برای سند بلاست ها از ماسه های ساینده استفاده می شود و معمولا جنس این ماسه ها نیز از سلیس و اکسید فلزات است.

در حال حاضر در اندازه های مختلفی برای کاربردهای متنوعی تولید و به بازار عرضه می شوند.

ماسه های ساینده طی فرآیندهای خاصی با سرعت بالا از کمپرسور شتاب گرفته و بر روی سطوح موردنظر شما پاشیده می شوند.

همین امر موجب سایش بر روی سطح شده و عمل سندبلاست و یا رنگ آمیزی صنعتی را برای شما انجام می دهد.

مجموعه خدمات سند بلاست کاران

خدمات سندبلاست کاران

از مجموعه خدمات سندبلاست کاران می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام اهمیت خاص خود را داشته و مراحل مشخصی را شامل می شوند.

دانستن آن ها می تواند به شما کمک کند تا هرچه بیشتر از این فرآیندها برای صیقل دهی سطوح خود استفاده نمایید.

• در گام اول از خدمات سندبلاست کاران باید به استفاده از دستگاه های کمپرسور اشاره نمود که معمولا برای تولید هوای فشرده شده و ایجاد سایش مورد استفاده قرار می گیرند.

• هوایی که به صورت فشره شده تولید می شود عمدتا به صورت 7 یا 105 psi بوده و معمولا با استفاده از شلنگ های مخصوصی به دیگ های مورد استفاده برای سند بلاست و رنگ امیزی صنعتی منتقل می شود.

• در حال حاضر انواع مختلفی از دیگ های سند بلاست را می توان مشاهده نمود که هرکدام در اندازه های مختلفی تولیده شده اند.

اگر بخواهیم به متداول ترین اندازه آن ها اشاره کنیم می توان دیگ های سایز متوسط را نام برد که گنجایشی معادل 300 لیتر را داشته و به خوبی می توانند نیازمندی های سندبلاست کاران را بر آورده سازند.

• زمانی که مراحل قبل را طی نمودید لازم است افراد متخصص در این امر مواد ساینده را داخل دیگ های سند بلاست بریزند تا عمل پاشش این مواد آغاز گردد.

• پس از آماده سازی این دیگ ها فشار هوایی را که قبل توسط کمپرسورها تولید شده بود با استفاده از تجهیزات خاصی به بخش های زیرین دیگ منتقل می شود

سپس با به کارگیری سرعت بالای مستقیم مواد ساینده و مخلوط هوا و ماسه به سطح موردنظر پرتاب می شوند تا به این طریق فرآیند سایش سطوح و برداشتن زنگ های ایجاد شده به دلیل فرسودگی سطوح انجام پذیرد.

مزیت خدمات سند بلاست در تهران

مزیت های خدمات سندبلاست در تهران

شما با بهره مندی از مجموع خدمات سند بلاست کار در تهران قادر خواهید بود تا به راحتی و در سریع ترین زمان به نتایج دلخواه خود دست یافته و تمام مراحلی را که در بخش های قبل نیز به آن ها اشاره شد را با بالاترین کیفیت طی کنید.

افرادی که در این مراکز سند بلاست و رنگ آمیزی صنعتی فعالیت دارند تبحر بسیار بالایی داشته و با تکیه بر مهارت و حرفه بالای خود می توانند نیازمندی های شما را به خوبی پاسخگو باشند.

شما میتوانید خدمات سندبلاست و رنگ آمیزی خود را به دپارتمان تخصصی رنگ آمیزی پینت سرویس با بیش از 2 دهه تجربه بسپارید تا توسط افراد متخصص و ماهر این امر به بهترین نحو ممکن انجام شود.

♥ برای سفارش خدمت از مجموعه پینت سرویس کلیک کنید ♥

راه ارتباطی

برای مشاوره رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را ارسال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.